Nejdostupnější forma strojového mytí nákladních vozidel

Mobilní jedno kartáčové mycí zařízení nabízíme ve dvou provedeních. Levnější varianta musí mít přípoj na vodu a elektriku. Druha varianta je plně mobilní na baterie a s vlastním zásobníkem vody.

Klasický jedno kartáč

Mobilní jednokartáčová myčka je konstruována z nerez oceli. To jí zaručuje pevnost, stabilitu a dlouhou životnost.

Plexi ochrana je z polykarbonátu, který se nepoškrábe a zůstává průhledný.

Kartáčová hřídel je osazena flexibilními segmenty, které zaručují rychlou a jednoduchou výměnu.

Myčku pohání elektromotor o výkonu 1 kW a je v kompletu se šnekovou převodovkou umístěn pod kartáčovou hřídelí, která je unášena přímo z převodové skříně. Touto konstrukcí je zaručena nízká hlučnost stroje a odpadají tím starosti o údržbu řetězových nebo řemenových mechanismů.

Na bocích ochranného krytu jsou stírací kartáčové lišty, které zamezují rozstřiku vody a chrání obsluhu před promáčením.

Každá funkce mycí linky se ovládá jednoduše na ovládacím panelu.

Mobilní jednokartáčový mycí stroj SIDERUNNER Mobilní jednokartáčový mycí stroj pro ruční mytí užitkových a nákladních vozidel s mycí výškou:
Pro užitková vozidla 2500 – 3200 – 3800 mm
Pro nákladní vozidla a bus 4100 – 4500 mm

Standartní vybavení

 • nerezový rám
 • vertikální kartáč s přímým pohonem
 • dávkovací čerpadlo
 • naklápění kartáče
 • frekvenční měnič pro rozběh kartáče
 • přívodní kabel s hadicí 3/4″ o délce 30 metrů

Mobilní jedno kartáč na baterie

Mobilní jednokartáčový stroj je vyroben z nerez oceli. To mu zaručuje pevnost, stabilitu a vysokou životnost.

Ochranný kryt je z polykarbonátu, který odolává mechanickému poškození a zůstává trvale transparentní.

Hřídel je osazena flexibilními kartáčovými segmenty, které zaručují rychlou a jednoduchou výměnu.

Mycí stroj je poháněn motorem o výkonu 1,1kW a je v kompletu se šnekovou převodovkou umístěn pod kartáčovou hřídelí, která je unášena přímo z převodové skříně. Touto konstrukcí je zaručena nízká hlučnost stroje a také tím odpadají starosti s údržbou řetězových nebo řemenových mechanismů.

Na bocích ochranného krytu jsou umístěny stírací kartáčové lišty, které zamezují rozstřiku vody a chrání tím obsluhu před promáčením.

Mycí stroj SIDE RUNNER FLEX 4100 je ve standardním provedení vybaven dávkovacím čerpadlem šamponu a vosku, který udržuje kartáčové segmenty v čistotě, usnadňuje a zkvalitňuje mytí.

Každá funkce mycího stroje je ovládána jednoduchým způsobem, na rukojeti z obou stran kartáče.

Pohon zajišťují gelové baterie 4 x 180 Ah 24VDC včetně elektronické nabíječky

Mobilní mycí stroj SIDE RUNNER FLEX se vyznačuje následujícími přednostmi:

 • důkladnost – kartáčové segmenty zaručují rovnoměrné a důkladné mytí nákladních vozidel, autobusů, užitkových vodidel atp. Výsledkem je dokonalý vzhled a vysoký lesk.
 • hospodárnost – díky optimální ceně je amortizace mobilního mycího stroje velmi rychlá. Krátká mycí doba je zárukou úspory energie, vody a času. Zásobník vody o obsahu 800l, vydrží na umytí dvou až tří kamionů
 • rychlost – jednoduchá obsluha a snadná manévrovatelnost umožňuje maximální výkon. Elektrický pohon snadno pohání kartáčový stroj kolem vozidla. Ovládací rukojeť je na obou stranách kartáče, a proto se velmi dobře ovládá. Při mytí přes hrany vozidla se přední a zadní kolečka natáčejí společně a přejezd je plynulý bez větší námahy. S mycím strojem je možné pracovat i při teplotách kolem 0° Umytí vozidla lze zvládnou za 15 minut.
 • mytí kabiny vozidla – mycí kartáč lze naklonit nahoře o 250 mm směrem k vozidlu, a tak dobře umýt zaoblené části kabiny vozidla.
 • vysoká manévrovatelnost – nezávislost na pevném místě umožňuje velké manévrovací možnosti a přesuny
 • úspora času – důkladné mytí, které dříve trvalo až 1 hodinu nyní zvládnete v průměru za 15
 • stanoviště – mycí stroj lze používat halách i na volném prostranství. Je důležité, aby odpadní vody z mytí byly svedeny do čistírny odpadních vod. Nejhospodárnějšího provozu dosáhnete v kombinaci s biologickou čistírnou odpadních vod BioČOV 2000i, kdy vyčištění 1 m3 přijde na 0,50 Kč. Tato čistírna je také vyráběna naší společností.

Máte zájem o více informací?

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi Vám zodpovíme dotazy nebo domluvíme prohlídku.